Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 505 223 360

Atrakcyjne ogrodzenia w różnych stylach

Wysoka jakość i piękny wygląd

Dobrze dobrane ogrodzenie może odmienić wygląd otoczenia domu. Dlatego proponujemy płoty różnego rodzaju, które klienci mogą dopasować do swoich upodobań estetycznych. Każdy produkt cechuje się najwyższą jakością. Niezależnie od tego, czy zamówisz nowoczesne ogrodzenie, czy takie, które jest wykonane z kutego metalu, możesz mieć pewność, że przez lata zachowa niezmieniony wygląd i będzie doskonale spełniać swoją funkcję.

Szeroki wybór produktów, jakim charakteryzuje się oferta firmy, pozwala kupującym na dobranie idealnego płotu dla posesji. Ogrodzenia są dostępne w wielu wariantach stylistycznych i są wykonane z różnych materiałów. My dbamy o ich najwyższą jakość, do Ciebie należy decyzja, co najlepiej sprawdzi się na Twojej działce. A jeśli potrzebujesz porady, chętnie posłużymy Ci pomocą w wyborze korzystnego rozwiązania.

Ogrodzenia w wielu wariantach do wyboru

Piękny wygląd ogrodzenia jest bardzo ważny dla otoczenia domu, jednak czasami najistotniejsza jest funkcjonalność. Dlatego w firmie Łukasza Maćko znajdziesz również ogrodzenia panelowe wykonane z solidnych materiałów. Przy użyciu tego typu wyrobów szybko ogrodzisz swój teren, bez ponoszenia wysokich kosztów. Jesteśmy otwarci na potrzeby zleceniodawców, dlatego oferta cały czas poszerza się o kolejne produkty. U nas możesz zamówić między innymi:

  • siatkę ogrodzeniową o różnej średnicy oczek; ocynkowaną, powlekaną i dedykowaną do upraw leśnych,
  • ogrodzenia panelowe,
  • ogrodzenia z kutego metalu,
  • bramy i furtki,
  • elementy betonowe.

Oprócz produkcji elementów ogrodzeniowych zajmujemy się także ich montażem oraz świadczymy usługi doradcze w kwestii wyboru najlepszego sposobu grodzenia posesji, terenów uprawnych i leśnych. Jeśli szukasz fachowców w tej dziedzinie, zapraszamy do kontaktu z firmą Łukasza Maćko z Lubaczowa.

Siatki ogrodzeniowe i akcesoria ogrodowe